Masáže

Klasická masáž

Nabízím klasickou švédskou masáž, to je obdoba naší sportovní či klasické relaxační masáže, a masáž medovou zad. Samozřejmostí je znalost fyziologie a anatomie a přizpůsobení masáže každému jedinci, podle jeho zdravotního stavu i přání. Provádím masáž šíje, zad, hýždí, dolní kočetiny, břicho, hrudník, horní končetiny.

Medová Masáž

Všichni vědí, že med je plný vitamínů, minerálů a je vhodný i jako afrodiziakum. Při masáži se celkovým postupem a tlakovou masáží odstaňují toxiny z těla a revitalizuje se celý organizmus. Je vhodné ji pro její detoxikační účinky podstupovat alespoň 1-2x ročně, ale kdo si jí oblíbí, tak určitě tak často jak si bude přát.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je povzbudivá, tonizující. Měla by masírovaného nabudit a připravit na aktivní den. Masáž je celkově rychlejší a intenzivnější.

Relaxační masáž

Je to tzv. zklidňující masáž, působí se malou intenzitou a mnohem pomaleji. Zklidňuje se tím nervová soustava. Rozmasírování zatuhlého svalstva.

Manuální lymfodrenáž

Lymfodrenáž ovlivňuje mízní systém, a tak podporuje tok lymfy. Při masáži dochází k odstraňování škodlivin z organismu a tím napomáhá celkové regeneraci.
Masáží zrychlíme tok lymfy, díky tomu dochází k vyprazdňování tukových buněk – tedy k HUBNUTÍ, dále je účinná na celulitidu, uvolnění, relaxaci organismu, migrény, akné, používá se k terapii otoků (např. těžké oteklé nohy, po operacích, po úrazech…) a urychluje vstřebávání hematonů. Lymfa odvádí zplodiny látkové výměny, čímž umožňuje detoxikaci organismu. Při pravidelné frekvenci masáží se zvyšuje imunita.
Kontraindikace manuální lymfodrenáže: Nádorové onemocnění, jakkékoli infekční či virové onemocnění, těhotenství, hyperfunkce štítné žlázy, akutní žilní záněty, nedomykavost srdečních chlopní. Dále je doporučená konzultace s lékařem při jaterním a ledvinovém onemocnění, onemocnění štítné žlázy, vyšší krevní tlak, alergie, při bolestivé či silné menstruaci se doporučuje drenovat až třetí den.
Výběr partií: nohy zepředu, nohy zezadu, hýždě, záda, krk zezadu, horní končetiny
Nabízím také manuální lymfodrenáž obličeje.
Mimo účinky, které popisuji v textu u lymfodrenáže tělové jsou indikace: regenerace pleti, projasnění pokožky, akné, detoxikace obličeje, lymfatické otoky v oblasti obličeje a očí, stavy po plastice víček, unavené oči od práce s počítačem.
Kontraindikace (navíc, mimo kontraindikací popsaných u klasické tělové lymfodrenáže): šedý a zelený zákal, botox
(je také nutné vyjmout před masáží kontaktní čočky)

Masáž lávovými kameny

Při masáži se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Tato terapie přispívá k urychlení regenerace tkání a rychlému odstraňování bloků na meridiánech. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.
Při této masáži se důkladně promasírují a prohřejí svaly, životní energie uvězněná v zatuhlých svalech a kloubech se uvolní a rozproudí po celém těle.
Lávové kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu.
Masáž je vhodná pro toho, kdo má rád příjemné teplíčko, odcházet budete krásně zrelaxovaní a usměvaví.
Jestliže jste osoba zatížená stresem, vyčerpáním, nedostatkem energie, je pro Vás masáž obzvláště vhodná.
Masírované partie: záda, nohy a ruce zezadu

Antistresová masáž hlavy

Při této masáži odchází stres a nahromaděné starosti do ztracena. Pokožka hlavy se navíc krásně prokrví a uvolní. Dále se masíruje krk a šíje, případně obličej a dekolt.
Tato masáž je velmi uvolňující, relaxační a opravdu antistresová. Po absolvované proceduře se na ní budete velmi rádi opětovně vracet.

Breussova masáž

Úžasná metoda na uvolnění obratlů a meziobratlových plotének, také se do hloubky povolí svaly, které začínají na trnových výběžcích obratlů. Je to velmi jemná procedura, která může napomoci navrátit obratle do jejich původní polohy.
U této masáže se daná osoba skvěle zrelaxuje, odbourává nahromaděný stres, deprese a psychické blokády. Na konci masáže se přiloží hedvábný papír a ten vysaje zbytky škodlivých usazenin a tím tedy danou oblast detoxikuje. Masíruje se třezalkovým olejem, který působí antidepresivně.

Havajská masáž Lomi Lomi

Je to terapie už odpradávna praktikovaná na havajských ostrovech. Pro Havajany je to opravdový rituál a je předávána z generace na generaci. Vychází z léčitelské tradice, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie člověka.
Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím hudby. Havajská masáž Lomi Lomi („Milující ruce“) využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik a je prováděná hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla.
Havajská masáž je originální a je to opět něco nového co by se neměl bát každý vyzkoušet, již po první návštěvě si tuto masáž zamilujete a budete se na ní rádi vracet.

Ájurvédská masáž

Ájurvéda léčí celé tělo, duši i mysl. Je to blahodárná procedura, stará více než 5000 let. Já provádím masáž z Indické oblasti Dillí.
Při této masáži se masíruje opravdu celé tělo. Je třeba uvědomit si, že není kam spěchat a tuto proceduru si opravdu se vším všudy vychutnat. Masáž se provádí za pomoci různých kombinací čistě přírodních olejů zastudena lisovaných, které se po masáži musí nechat vstřebat do pokožky, aby se projevil jejich ozdravný účinek. Masíruje se i obličej a hlava, což je velmi příjemné.
V Ájurvédě dochází k harmonizaci organismu, uvolnění bolesti, únavy, stresu, posílení imunitního systému, zlepšení krevního oběhu, odplavení škodlivých látek z těla, působí se na lymfatický systém a dochází k celkovému uvolnění mysli i těla.

Manuální lifting obličeje

Tento proces je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Tato metoda nevypíná pouze pokožku, ale navozuje psychický pocit pohody a harmonie.
Liftingová masáž obličeje brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Výsledky jsou viditelné již po první návštěvě! Určitě je tedy vhodné absolvovat manuální lifting před plesem, svatbou, obchodní schůzkou či před setkáním se třídou po dvaceti letech, zkrátka kdykoliv se chcete cítit krásná a žádoucí!
Výraz obličeje znázorňuje v jakém jsme psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Touto metodou se dá proti tomuto jevu účinně bojovat, a tak pomoci klientovi i psychicky. Dokáže totiž nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky touto metodou.
Váš obličej se doslova rozzáří novou energií a vitalitou. Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.
Pro maximální výsledky doporučuji 6 až 10 návštěv.